Internet-security

موارد زیر را با دقت انجام دهید

1-      تاریخ کامپیوتر خود را به میلادی بروز کنید.   ((سپس اکتیو را انجام دهید))

2-      با دقت فراوان و بطور صحیح لایسنس را در نرم افزار وارد کنید ( در صورتی که قبلا آن را روی کاغذ نوشته اید و اطمینان کافی از صحت آن ندارید به قست RecoveryKey مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعت مربوطه از صحت لایسنس خود اطمینان حاصل فرمائید).  ((سپس اکتیو را انجام دهید))


3-      در صورتی که از آنتی ویروس غیر اورجینال قبلا استفاده کرده اید اول آن را Uninstall  کنید و سپس نرم افزار را از روی CD نصب کنید.

4-      مطمئن شوید که نوع نرم افزاری که نصب کرده اید با لایسنس خریداری شده مطابقت دارد.

5-      از اتصال به اینترنت مطمئن شوید و در صورت امکان با یک اینترنت دیگر تست بگیرید.

6-      در صورت استفاده از پروکسی های رایگان در قسمت Control panel   گزینه Internet option را باز کنید و در قسمت Connection  تمامی  Setting ها را چک کنید و اگر پروکسی تو تنظیمات باشد حذف کنید.

7-      چنانچه از آنتی ویروس های سرور ایرانی قبلا استفاده کرده اید پس از Uninstall رجیستری ویندوز را نیز باید پاک کنید. ابتدا در قسمت RUN  دستور regedit را اجرا کنید و در قسمت Find  عبارت eset  را جستجو کنید و آن را حذف کنید و بعد کامپیوتر را ریستارت کنید. ((سپس مراحل نصب را انجام دهید))

8-      چنانچه بعد از ریستارت دوباره هنوز آثاری از آنتی ویروس قبلی موجود بود و آنتی ویروس جدید نصب نشده با رفتن به Safe mode  فولدر eset  در program file و program data را حذف کنید و همینطور برای اطمینان عبارت eset را در کامپیوتر جستجو کنید و مواردی را که می بینید را حذف کنید. ((سپس مراحل نصب را انجام دهید))

9-        در صورت انجام دادن همه مراحل بالا موفق به نصب نشدید ویندوز خود را تعویض کنید.توصیه : در صورت امکان ویندوز جدید نصب کنید و در صورت آلوده بودن کامپیوتر هیچ کدام از درایوها را باز نکنید؛ ابتدا آنتی ویروس را نصب کرده و آپدیت کنید و پس از ویروس کشی می توانید درایوهای دیگر را باز کنید